Повідомлення про оприлюднення Проекту регуляторних актів

17.06.14

                                                                                           12 червня 2014 року

Повідомлення про оприлюднення

Проекту регуляторних  актів

"Про встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів малого підприємництва – фізичних осіб на 2015 рік", «Про місцеві податки і збори на 2015 рік», «Про збір за впровадження деяких видів підприємницької діяльності», «Про податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на 2015 рік».

Розробник – виконавчий комітет Жабелівської сільської ради

Проекти регуляторних актів передбачають  затвердження встановлених ставок податку, ставок за провадження деяких видів підприємницької діяльності, ставок податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки.

Затвердження ставок  податків забезпечить поступове досягнення визначених цілей, дасть змогу створити сприятливе підприємницьке середовище, легалізувати окремі види підприємницької діяльності та збільшити надходження до бюджету.

Проекти  регуляторних  актів  та аналізи  регуляторного впливу буде розміщено у приміщенні  Жабелівської сільської ради.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження  до проектів регуляторних актів та аналізи їх регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:

- поштовою адресою: 23245 Вінницька область Вінницький район,

  с. Жабелівка, вул. Леніна, буд. 51

- факсом – 58-02-20 

Повернутись
Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж